Hospedagem Personalizada 3
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Willa Hospedagem Personalizada 3 Búzios leży w dzielnicy Geriba oraz oferuje prywatny parking na terenie.
Plaża Geriba jest w mniej niż 1 km, a lotnisko Umberto Modiano - o 5 km od domu wakacyjnego. Goście willi w Búzios mogą zrelaksować się nad jeziorem Lagoa de Geriba, które znajduje się około 5 min spacerem stąd. Do pobliskich popularnych atrakcji turystycznych należy Porto da Barra Búzios, w mniej niż 250 metrach.
W łazienkach znajdują się również ręczniki kąpielowe.
Willa Hospedagem Personalizada 3 zapewnia kuchnię z lodówką. Goście mogą również korzystać z jadalni do samodzielnego przygotowywania posiłków. Restauracja Restaurante Geriba Beach, w której serwowane są dania kuchni brazylijskiej, znajduje się w 500 metrach. Opcje transportu w okolicy obejmują dworzec Trevo da Barbuda, w odległości 10-minutowego spaceru.
- Lokalne atrakcje
- Gerobá Lagoon350 m
- Stones Road2,7 km
- Turtle Beach1,9 km
- Ferradura Lagoon2,3 km
- Bus Central Station2,4 km
- Brava Beach4,1 km
- Lagoinha Beach3 km
- Lotniska
- Lotnisko Umberto Modiano9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Wymiana walut
- Klucz
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
- Wynajem samochodów
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Hospedagem Personalizada 3 od lotniska Umberto Modiano?
Willa Hospedagem Personalizada 3 znajduje się 15 min jazdy od lotniska Umberto Modiano. - ❓
Czy willa Hospedagem Personalizada 3 posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Hospedagem Personalizada 3 oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom willa Hospedagem Personalizada 3?
Willa Hospedagem Personalizada 3 oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy willa Hospedagem Personalizada 3 znajduje się w pobliżu plaży?
Willa Hospedagem Personalizada 3 zapewnia dogodny dostęp do plaży Praia de Manguinhos, która znajduje się w maksymalnie 1 km.